Znamy już termin operacji.

Znamy już termin operacji.
15 maja 06:47 2016 Print This Article

Znamy już termin operacji, zabiegu oczyszczania zatok metodą endoskopową. Jeżeli nic się nie zmieni odbędzie się 28 lipca 2016 roku w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.

http://www.uck.gda.pl/
Na oddział Mateusz zostanie przyjęty dzień wcześniej, czyli 27 lipca.
Do tego czasu będziemy próbowali się dowiedzieć, kto będzie lekarzem prowadzącym operację. Mam nadzieję, że nie będzie to osobą, której Mati posłuży, jako obiekt do nauki przeprowadzaniaw plenerze 201 tego typu zabiegu?

(http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/tragiczny-final-zabiegu-usuniecia-migdalkow,639898.html)

Martwi mnie osobiście to, że operacja musi odbywać się przy całkowitej narkozie. Czas operacji to mniej więcej 3-4 godziny, czyli wcale nie tak krótko jak niektórzy wspominali? Mamy jeszcze dwa miesiące, może w tym czasie uda nam się uzyskać jakieś wiarygodne opinie od osób, które zostały poddane tego typu zabiegowi zwłaszcza, że nie będę ukrywał radzono nam by wykonać tę operację w oddalonej o 200 km Bydgoszczy, ale to nie takie proste jakby mogło się wydawać.

Gdyby ktoś z Państwa miał jakiekolwiek informacje nie tylko na temat samej placówki a przede wszystkim operacji oczyszczania zatok metodą endoskopową oraz lekarzy wykonujących, bardzo prosimy o kontakt i opinię?

Choć do operacji pozostało jeszcze trochę czasu to pragniemy zrobić wszystko by zapewnić Mateuszowi maksimum bezpieczeństwa w okresie pobytu w klinice jak i w trakcie zabiegu, co jak wiecie nie będzie takie proste, zwłaszcza, kiedy teoretycznie płaci za to NFZ?

M.S.


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.