Wiem, co czują bezradni rodzice

Wiem, co czują bezradni rodzice
10 czerwca 06:43 2016 Print This Article

Być może masz możliwości i chęć pomóc w tym przypadku dzieciom w walce z ich nieuleczalnymi, często śmiertelnymi chorobami? Nie możesz pomóc wszystkim a nie wiesz, przed którym otworzyć serce, kogo wybrać z tego ogromnego grona cierpiących, skrzywdzonych niczemu niewinnych istot?
Bez nazwy-1Polecam przyjrzeć się bliżej historii choroby i życia z nią mojego wnuka Mateusza. Może skłoni cię do pomocy właśnie jemu, o co bardzo proszę.

Jeżeli natomiast uznasz, że nie Mateusz a inne chore dziecko z różnych powodów wydaje się bliższe twemu serce i twojej wizji pomocy bardzo proszę nie zastanawiaj się dłużej i jak najszybciej pomóż. Te wszystkie dzieci czekają na twoją pomoc, która może być jedyną nadzieją i szansą na przeżycie.

Oczywiście nie ukrywam, że najważniejszy jest w tej chwili dla mnie mój chory wnuczek i jego, nasza walka o życie ze śmiertelną mukowiscydozą, to doskonale wiem, co czują bardzo często bezradni rodzice, opiekunowie, którzy nie są sami w stanie skutecznie pomóc tym, których kochają ponad życie.

Proszę uwierz mi wiem doskonale jak wspaniałym uczuciem jest świadomość, że być może twoja pomoc przyczyniła się do uratowania życia. banerek 2
Znam też i to uczucie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że bez pomocy innych ludzi przegrasz walkę o życie najbliższych twojemu sercu osób?

Czy muszę pytać, jakiego uczucia nic chciałbyś nigdy doświadczyć?

Jeszcze raz bardzo proszę pomagaj, jeżeli tylko możesz komukolwiek i w jakiejkolwiek formie tym wszystkim, którym twoja pomoc może uratować życie.
Dziadek Mateusz

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found[wysija_form id=”1″]

view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.