Szpital Dziecięcy na Polankach znają niemal wszyscy rodzice

Szpital Dziecięcy na Polankach znają niemal wszyscy rodzice
18 czerwca 09:27 2016 Print This Article
Szpital Dziecięcy na Polankach znają niemal wszyscy rodzice nie tylko z…snap_001
 

Nawet w połowie „nie jest tak pięknie” jakby się mogło po przeczytaniu artykułu wydawać przynajmniej w części dotyczącej chorych na mukowiscydozę. W przypadku mojego chorego na CF wnuka, podopiecznego przyszpitalnej poradni mukowiscydozy stwierdzam z całą stanowczością i odpowiedzialnością, że tak źle jeszcze nie było a jesteśmy tam systematycznie już prawie 10 lat.

Może z okazji urodzin dyrekcja szpitala zmieni zdanie i łaskawie wyrazi zgodę na wykonanie mojemu wnukowi wszystkich niezbędnych badań w ramach rocznego bilansu zdrowia chorego na mukowiscydozę bez konieczności zbędnej, niepotrzebnej, niczym nieuzasadnionej aż 5 dniowej hospitalizacji. Może z okazji urodzin, choć na chwilę weźmie górę interes, dobro i bezpieczeństwo młodego pacjenta i jego rodziny nad partykularnym interesem funkcjonowania szpitala.

Dwa lata czekamy na wykonanie tak ważnych i istotnych dla chorego na mukowiscydozę badań i dwa lata jesteśmy dla nich niewidzialni i totalnie ignorowani.

Prawie dwa lata temu poinformowałem o nagłej zmianie zasad wykonywania badań fundacje ze słowem mukowiscydoza w nazwie z nadzieją, że wyrażą wole i chęć pomocy, wsparcia?

Człowiek w moim wieku wydawałoby się powinien być mniej naiwny.

Poza tym wszystkiego najlepszego…

M.S.


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found


[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.