Mateusz od rana na oddziale

Mateusz od rana na oddziale
28 lipca 05:07 2016 Print This Article

Mateusz od rana ( 27.07.2016) na oddziale. Podczas przyjęcia pobrano mu kilka fiolek krwi. Kto zna Mateusza dłużej wie dobrze, jaki to dla niego ogromny stres? U niego to już nie jest zwykły strach, tylko jakiś rodzaj fobii. Aby było ciekawiej po kilku godzinach przyszła pielęgniarka i stwierdziła, że krew była za gęsta a wyniki nie wyszły? Mateusz po raz kolejny poszedł na pobranie krwi. Mam nadzieję, że tym razem będzie ok, choć przecież nie były one robione na czczo?

13871747_341227172875129_390992105_nMateusz leży na sali dwuosobowej z młodszym kolegą. Warunki tym razem bardzo dobre, Jest w zasadzie wszytko z klimatyzacją włącznie. Musimy mieć nadzieję, że nie złapie jakiejś bakterii… Odpukać.
Jutro na 9 rano przewidziany jest zabieg pod narkozą. Oczyszczanie zatok i usuniecie polipa. Wierze, że wszystko przebiegnie sprawnie bez problemów i w piątek, najpóźniej w sobotę Mateusz z Mamą wrócą do domku. Nie będę ukrywał, że bardzo się denerwujemy.
Trzymajcie Państwo kciuki za mojego wnusia, proszę i dziękuję.

Dziadek M.


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found


[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.