Rozpoczął się rok szkolny ale…

Rozpoczął się rok szkolny ale…
12 września 07:26 2016 Print This Article

Rozpoczął się rok szkolny a z nim oczywiście zajęcia. Mateusz jest w IV klasie i zamiast jednej Pani będzie ich więcej. Jeszcze dokładnie nie wiemy ile, bo do dnia wczorajszego poznaliśmy dwie, ale przedmiotów w czwartej klasie jest o wiele więcej.

2016-cyrk-001Już w piątek odpytywanie z matematyki na ocenę, ale jeszcze dzisiaj Mateo pierwszy raz w życiu zobaczy „cyrk od środka”. Choć na naszym bulwarze przez te wszystkie lata namiotów cyrkowych nie brakowało to nigdy jeszcze nie wyglądało to tak profesjonalnie jak w tym roku, stąd nasze, Mateusza zainteresowanie i jego prośba o to by zobaczyć przygotowany program.

Początkowo oczywiście zamierzaliśmy pójść całą naszą czwórką, ale kiedy zobaczyliśmy, jakie są ceny biletów, dwie najstarsze osoby z naszej grupy musiały niestety zrezygnować. Wydać prawie 300 zł by zobaczyć dwugodzinny program w naszym przypadku nie wchodziło w grę.

Mam nadzieję, że Mateusz będzie zadowolony, bo jemu jak najbardziej należy się tego typu rozrywka, których w te minione już wakacje było niestety niewiele.

Jak wiecie z zasady unikamy takich skupisk ludzi, ale pogoda jest jeszcze cudowna, kaszlących z powodu przeziębienia jeszcze nie widać i nie słychać także wydaje się, że powinno być wszystko w porządku?

Dziękuję Wam kochani za wszystko i jeszcze wakacyjnie serdecznie pozdrawiam.

Marek, dziadek Mateusza[ hana-code-insert ] ''test’' is not found


[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.