Infekcja nie ustępuje.

Infekcja nie ustępuje.
Październik 05 06:19 2016 Print This Article

Niestety kaszel u Mateusza nie ustępuję a czasami wręcz przeciwnie. Pani doktor zadecydowała włączenie leku o nazwie bactrim, który do tej pory w innych podobnych przypadkach pomagał.
Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym ( oczywiście z doktor Odyniec z Tczewa a nie doktor Trawińską z Gdańska opiekującą się teoretycznie Mateuszem w Poradni) i jeżeli stan zdrowia Mateo nie będzie się pogarszał umówieni jesteśmy na wizytę kontrolną we wtorek. Czyli czekać, obserwować i w razie, czego reagować.

mateusz2016a3Udało nam się za zgodą Fundacji “Matio” kupić domowy rower treningowo- rehabilitacyjny przede wszystkim z myślą o tak ważnej formie fizycznej Mateusza. Mam nadzieję, że w okresie jesienno – zimowym stanie się on dodatkowym źródłem energii a kondycję oraz pojemność płuc Mateusza uda się utrzymać na dobrym poziomie?

Dziękuje jak zawsze wszystkim za odwiedzanie fanpage Mateusza na Facebooku oraz wsparcie w jakiejkolwiek formie całej naszej rodziny w walce z przeklętą, potworną mukowiscydozą.

Kłaniam się bardzo nisko.
Dziadek Mateusza

MOŻESZ POMÓC
[wysija_form id=”1″]  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Only registered users can comment.