Jeżeli macie Państwo ochotę pozbyć się zalegających w szafach rzeczy?

Jeżeli macie Państwo ochotę pozbyć się zalegających w szafach rzeczy?
24 października 06:59 2016 Print This Article

Jutro 25 października po uprzednio przesuniętej wizycie ze względu na infekcję Mateusza jedziemy do poradni mukowiscydozy w Gdańsku na ostatnie badanie z bilansu zdrowia chorego na mukowiscydozę, badanie krwi. Tym, którzy znają mojego wnuczka nie muszę chyba przypominać jak bardzo Mateusz nie znosi tego badania, jak nieprawdopodobnie się przed nim stresuje. Tyle już lat i ten strach przed teoretycznie prostym badaniem niestety nie mija.

mateusz-dziekuje04O wizycie i samym badaniu napiszę po wizycie a dzisiaj chciałem o czymś całkiem innym.

Dzisiaj pragnę Państwa poprosić o używaną odzież, której już nie potrzebują Wasze pociechy a które zalegają na półkach i są jeszcze na tyle w dobrym stanie, że Mateusz mógłby z nich korzystać.Te już prawie 10 lat błagania, proszenia, czasami wręcz żebrania o pomoc dla Mateusza sprawiło, że nabyta „depresja, która od lat zadomowiła się w moim organizmie i radzi sobie ze mną w sposób dla niej na pewno zadowalający uświadomiła mi jedno, skoro już jest to nie ma ryzyka, że na nią zapadnę. Stąd jak zawsze z poczucia wstydu, zażenowania, stanu, którego nikomu nie życzę postanowiłem zdecydować się na następną, konkretną prośba, która już tak bardzo mi chyba nie zaszkodzi a skoro może pomóc Mateuszkowi, więc proszę po raz kolejny.

Jeżeli macie Państwo ochotę pozbyć się zalegających w szafach rzeczy, proszę je przesłać Mateuszkowi. Ci, którzy są z moim wnukiem od dłuższego czasu wiedzą, że te wszystkie nadesłane rzeczy potem jeszcze trafiają do innych nam podobnym, tak, że nic się nie zmarnuje.

Gdyby ktoś z Was zapragnął wykonać wietrzenie szaf i znalazł w nich niepotrzebne przede wszystkim spodnie, różnego rodzaju bluzy, być może kurtki, ale i inne według uznania, z których Mateo mógłby skorzystać teraz w kresie jesienno- zimowo- wiosennym bylibyśmy bardzo wdzięczni. Jeżeli ktoś z Was zechce się pozbyć również letnich rzeczy a byłby dobre na Mateuszka oczywiście bardzo prosimy.

Koszt ewentualnej przesyłki oczywiście pokryjemy.

Dane do wysyłki znajdziecie Państwo na naszej stronie:

Kontakt

lub proszę o kontakt na: mareckimen@wp.pl

Najmniej znam się na rozmiarach, ale zasięgnąłem języka i dowiedziałem się, że co by to nie miało oznaczać jest to 152 nawet 158?

Na koniec pragnę bardzo przeprosić za tego rodzaju prośbę, ale pocieszam się tym, że Wy moi drodzy pozbędziecie się często zbędnego balastu a nam uda się trochę zaoszczędzić na inne rzeczy, produkty związane ściśle z leczeniem i rehabilitacją Mateuszka.

Przepraszam, dziękuję bardzo i serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Możesz pomóc

Dziadek Mateusza

Mateusz na Facebooku 


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found[wysija_form id=”1″]

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.