Bilans zdrowia ciąg dalszy…

Bilans zdrowia ciąg dalszy…
09 listopada 10:20 2016 Print This Article

Wrócę jeszcze do ostatnich badań z bilansu zdrowia a dokładnie do badania krwi.
Trochę zwlekałem z informacją, ponieważ doktor sprawdzała w laboratorium sprzeczne wyniki, jeżeli chodzi o zawartość żelaza. Jedno badanie wskazuje za małą ilość a inne za dużą. Wynik sprawdzania jest taki, że w najbliższym czasie musimy przeprowadzić jeszcze raz badanie z krwi na zawartość żelaza, wapnia i witaminy D3.
img_3433Te dwa ostatnie składniki, ich niedobór Mateusz już uzupełnia natomiast z zawartością żelaza musimy poczekać do kolejnego badania. Poza tymi składnikami pozostałe wyniki z badania krwi są dobre lub nawet bardzo dobre.
Wymaz z gardła również niezły a poza akceptowalnymi śladami gronkowca, czysto.

Dokładnie 21 listopada jedziemy na kolejną wizytę kontrolną do poradni mukowiscydozy w Gdański i być może wtedy wykonane zostaną wspomniane badania.

Mateuszek czuje się dobrze, choć według mnie więcej kaszle niż zazwyczaj, ale być może na to ma wpływ paskudna pogoda, która w naszym rejonie nie sprzyja chyba nikomu?

W imieniu mojego wnuczka bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za każde wejście na jego fanpage i na stronę www, udostępnianie lub komentarz.
To dla niego i dla nas niedoceniana przez niektórych pomoc i wsparcie.
Kłaniamy się nisko.
Mateuszek z dziadkiem.


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

Możesz pomóc

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.