Szczęśliwego Nowego 2017 Roku

Szczęśliwego Nowego 2017 Roku
31 grudnia 05:07 2016 Print This Article

Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Niech niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń, aby przez każdy dzień Nowego Roku towarzyszyło Wam szczęście, a każda godzina mijała w zdrowiu, spokoju i harmonii.

Nowy Rok to dobra okazja do tego, by się zmienić. Ja jednak pragnę Wam życzyć, abyście nadal pozostali sobą. Nie pozwólcie zniszczyć w sobie tego, co Was wyróżnia w tłumie.


W imieniu mojego wnusia i swoim dziękuję bardzo za mijający rok i pragnę wyrazić nadzieję, że również w tym nowym 2017 roku Wasza obecność na Facebooku, stronie internetowej Mateuszka w naszym życiu, wsparcie, ogromna pomoc w walce z jego chorobą nie ulegnie zmianie. Staliście się przez te lata, choć w większości „wirtualną, ale wierną rodziną”.

Proszę mi wierzyć nie ma nic gorszego od uczucia bezradności, braku nadziei a zwłaszcza samotności w nadal jeszcze z góry przegranej walce z chorobą najbliższej osoby mimo realnej, choć tylko teoretycznie istniejącej rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Marek Szostak, dziadek z Mateuszem i jego najbliższymi.  Categories:
view more articles

About Article Author