„Infekcja niestety ma się dobrze”

„Infekcja niestety ma się dobrze”
24 marca 03:47 2017 Print This Article

W związku z przedłużająca się infekcją wczoraj w uzgodnieniu z Panią doktor Odyniec (lekarz pulmonolog wspaniale opiekujący się Mateuszkiem w naszej miejscowości) po godzinie 14 stawiliśmy się na umówiona wizytę. Doktor potwierdziła diagnozę lekarza rodzinnego. Osłuchowo wszystko w najlepszym porządku natomiast wspomniana „infekcja ma się niestety dobrze”. Zalecenia?
Postępować tak jak do tej pory, podawać w dalszym ciągu to, co do tej pory i oczywiście obserwować. Wielokrotnie już wspominałem, jak długo może się taka infekcja ciągnąć u Mateusza?Pozostali zainfekowani w rodzinie już zdrowi a Mateusz jak zwykle. Chcę wierzyć, że choć może potrwać bardzo długo tylko na tych dolegliwościach się zakończy?

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

W kwietniu przewidujemy wizytę kontrolną w poradni mukowiscydozy w Gdańsku a w maju czeka Mateuszka kolejna komisja do spraw orzeczenia o niepełnosprawności. Nie muszę chyba pisać jak wiele od tej komisji znowu zależy. Już raz odebrano Mamie Mateusza większość przywilejów, które wynikają z tego orzeczenia i dopiero komisja odwoławcza je przywróciła.

Może tym razem orzecznik oszczędzi nam wszystkim ogromnego stresu, nerwów i kłopotów związanych z ewentualną negacją zwłaszcza punktu 7 i 8 orzeczenia o niepełnosprawności.

Dla zainteresowanych:

Dokumentacja

Oczywiście jak zwykle o najważniejszych sprawach związanych z chorobę mojego wnuczka, jego i naszą walką nie tylko z mukowiscydozą ale również z całym chorym systemem opieki państwa w przypadku chorób rzadkich postaram się informować na bieżąco.

Dziękuję pięknie i serdecznie wszystkim pozdrawiamy.

Możesz pomóc

  Categories:
view more articles

About Article Author