Mój wnuczek wstaje codziennie o godzinie 6:30 – wakacje 2017

by Marek | 7 lipca 2017 06:20

Mój wnuczek wstaje codziennie o godzinie 6: 30 bez względu na to czy są wakacje czy trwa rok szkolny i pięć minut później siedzi już w moim pokoiku nad lekturą popijając lekkie Cappuccino. Tak dzieje się od wielu lat z tą różnicą, że wcześniej nie pił kawy, ale do rzeczy.

[1]W ostatnim okresie Mateusz czuł się naprawdę nieźle mniej kaszlał a ja by nie zapeszać nie chciałem o tym wspominać. Wczoraj wieczorem zaskoczył mnie jego „mocny kaszel”, co jak wiecie zawsze wzbudza niepokój i zwiększa czujność.

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

Być może to nic takiego a ja z pewnością jestem przewrażliwiony, ale te lata z chorobą nauczyły nas, że niczego nie można lekceważyć.
Wspominam też o tym, dlatego że zbliża się kontrolna wizyta w poradni mukowiscydozy w Gdańsku a tak się jakoś składa, że wtedy jego stan zdrowia zaczyna się pogarszać.

Może to zbieg okoliczności lub wspomniany rodzaj przewrażliwienia, bo przecież nasze obawy przed wynikami spirometrii, wymazu oraz samego badania to nic nowego i trwają od początku choroby. Pragnę, więc wierzyć, że i tym razem to nic niepokojącego?
Doktor z poradni twierdzi, że było by o wiele gorzej gdyby Mateusz nie kaszlał.
Być może jej diagnoza mogłaby mnie uspokoić gdybym miał do niej bezgraniczne zaufanie, ale tak niestety nie jest, wręcz przeciwnie, choć to już inna historia.

Miłego i spokojnego dnia.
dziadek M

Mateuszek na Facebooku

 

Możesz pomóc[2]

Endnotes:
  1. [Image]: http://www.mati-szostak.pl/wp-content/uploads/2017/07/IMG_7567a.jpg
  2. Możesz pomóc: http://www.mati-szostak.pl/chcesz-pomoc-2/

Source URL: http://www.mati-szostak.pl/2017/07/07/moj-wnuczek-wstaje-codziennie-o-godzinie-630-wakacje-2017/