„Wakacje z mukowiscydozą” – wizyta kontrolna w poradni.

„Wakacje z mukowiscydozą” – wizyta kontrolna w poradni.
20 lipca 04:56 2017 Print This Article

Dzisiaj jedziemy do poradni mukowiscydozy na wizytę kontrolną. Mateusz nadal czuje się dosyć dobrze, ale znamy już na tyle chorobę, na którą cierpi by wiedzieć, że to nie oznacza równie dobrych wyników podczas badania.

Mieliśmy nadzieję, że wyjazd wykorzystamy do spacerów tym razem nad morzem lub przy okazji uda nam się zaserwować Mateuszkowi jakieś inne wakacyjne atrakcje?
Niestety tym razem to ja czuję się od kilku dni na tyle niedobrze, że podczas wczorajszej rozmowy ustaliliśmy wspólnie, iż tym razem tylko wizyta w szpitalu na Polanki w Gdańsku, ewentualnie tradycyjny, ulubiony posiłek Mateusza w Galerii Bałtyckiej i do domku.
Bardzo żałuję, że tylko ja z naszej czwórki mam uprawnienia do jazdy samochodem i niestety tym razem tylko badania kontrolne.
Cały czas to jednak początek wakacji i mam nadzieję, że zdrowie pozwoli i jeszcze nie raz zrobimy sobie „wspólny wypad” tylko i wyłącznie w tych samych celach, w których tyle ludzi „ciągnie z całej Polski” nad nasze Bałtyckie Morze?
Mamy tak blisko do morza a jeżeli dobrze pamiętam to przynajmniej 5 lat nie udało nam się pospacerować jego brzegiem.

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found

Wystarczy biadolenia z mojej strony, bardzo przepraszam. Najważniejsze jest jednak to byśmy wracali do domu w dobrych nastrojach po kolejnej wizycie, badaniach w poradni mukowiscydozy.

Bardzo dziękuję Wam za każdy polubienie, udostępnienie, komentarz, wparcie i zainteresowanie życiem z mukowiscydozą mojego wnuczka i naszej rodziny.
Miłego dnia.
D.M.

Mateusz na Facebooku

Możesz pomóc

  Categories:
view more articles

About Article Author