Następna wizyta już 25 października

Następna wizyta już 25 października
17 października 08:27 2017 Print This Article

Pewnie część z Was wie już, że potwierdziły się nasze przypuszczenie i dobrze, odnośnie stanu zdrowia Mateuszka. Wczoraj było znacznie lepiej, chociaż następna wizyta kontrolna już 25 października. Osłuchowo w porządku, wynik spirometrii najlepszy w całej historii badania 101 procent (przed tygodni 76%) ale …

…za to w wymazie oprócz śladów gronkowca pojawiła się jakaś niedobra bakteria, której nazwy niestety na razie nie wymienię przynajmniej do następnej wizyty ponieważ wyniki ma doktor a nazwę w tym całym rozgardiaszu trudno było zapamiętać.
Doktor, co prawda córkę uspokajała twierdząc, że przy następnym wymazie może jej już nie być w jego organizmie ale mimo wszystko jest to przynajmniej niepokojąca informacja.
Dzisiaj Mateusz wraca już do zajęć lekcyjnych a ja mam nadzieję, że pomału uda mu się wyjść na prostą bez większych skutków ubocznych, co przy mukowiscydozie jest nieprawdopodobnie ważne.
Następna wizyta to również początek corocznego bilansu zdrowia chorych na mukowiscydozę. Pierwsze badanie to USG jamy brzusznej. Bardzo chciałbym aby wyniki badań w ramach tego bilansu był zadowalające może wtedy spróbuję jeszcze zająć się swoim zdrowiem?
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za zainteresowanie, komentarze i trzymanie kciuki.
Kłaniam się nisko
Dziadek M.

Mateusz na Facebooku

Możesz pomóc?

  Categories:
view more articles

About Article Author