Gdyby nie wynik USG brzucha?

Gdyby nie wynik USG brzucha?
26 października 07:57 2017 Print This Article

Muszę znowu przeprosić, że wczoraj nie napisałem nawet kilku słów o wynika wizyty kontrolne. Wysłałem informację o pobycie na terenie szpitala a potem nie napisałem nic. Byłem bardzo, bardzo zmęczony i to nie tylko fizycznie ale to mnie nie usprawiedliwia. Przepraszam bardzo to się więcej nie powtórzy.

[ hana-code-insert ] ''test’' is not found
Po infekcji i stanie zapalnym płuc w zasadzie nie ma już śladu. Spirometria równe 100% to drugi taki dobry wyniki w całej historii tych badań. Wyniki wymazu zadowalające. Po bakterii wspominanej w poprzednich wpisach nie ma śladu i wszystko byłoby dobrze gdyby nie wynik USG brzucha.
Mateuszek ma poważnie powiększoną wątrobę. Za dwa do trzech miesięcy następne badanie i gdyby sytuacja nie uległa zmianie doktor zasugerowała wizytę w Warszawie celem konsultacji. Być może powodem jest choroba, którą przeszedł i leki, które przy okazji musiał przyjmować? ??
Mniej więcej za trzy tygodnie wszystkie badania z krwi w ramach bilansu zdrowia i będziemy wiedzieli więcej?
Mateuszek, chociaż milczał wiem, że bardzo się tym przejął.
Ma nadzieję, że to nie kolejny atak mukowiscydozy a przyczyną bardzo powiększonej wątroby jest wspomniana powyżej choroba?
Bardzo dziękuję za miłe słowa w komentarzach na Facebooku i będę bardzo wdzięczny za dalsze zainteresowanie życiem z mukowiscydozą mojego wnusia i naszej rodziny.
Marek S dziadek.


Możesz pomóc?

  Categories:
view more articles

About Article Author