Wizyta na oddziale została przełożona

Wizyta na oddziale została przełożona
06 grudnia 06:12 2017 Print This Article

Jeszcze wczoraj rano trwały przygotowania do wizyty, która miałaby miejsce następnego dnia w poradni mukowiscydozy. W związku z chorobą lekarza prowadzącego oraz nieobecnością doktor, która powinna wystawić skierowanie na badania, wizytę w uzgodnieniu z mamą Mateuszka przełożono na styczeń 2018 roku.Gdyby działo się coś niepokojącego badania wykonano by jeszcze w tym roku a że sytuacja zdrowotna Mateusza jest dobra i stabilna postanowiono jak wyżej.
Najważniejsze, że badania w ramach bilansu zdrowia zostaną w ogóle wykonane. Termin już nie jest tak ważny zwłaszcza, że jak zwykle o tej porze roku w szpitalach i nie tylko panują liczne wirusy różnego typu.
Sam osobiście przez ostatnie 24 godziny praktycznie nie zmrużyłem oka. Albo się czymś zatrułem, co jest mało prawdopodobne albo właśnie jakiś bardzo męczący i wyczerpujący na szczęście krótkotrwały wirus rozłożył mnie na łopatki. Mam tylko nadzieję, że więcej nikogo z naszej rodziny a zwłaszcza Mateusza coś takiego nie spotka?
Dzisiaj Mikołajki ten dzień mieliśmy spędzić na oddziale szpitalnym, dlatego myślę, że żadna ze stron przełożenia wizyty i badań nie żałuje a już na pewno nie mój kochany wnusio?

Dziękuję za wszytko i pięknie pozdrawiam.
Szczególnie pragnąłbym podziękować tym wszystkim „Mikołajom”, którzy udzielają wsparcia, pomocy mojemu wnuczkowi w walce z chorobą od wielu już lat. Są z nim (z nami) na dobre i na złe. Mateuszek mimo tych wszystkich potworności związanych z nieuleczalną mukowiscydozą ma szczęście. Mając tak wiernych, wspaniałych przyjaciół z pewnością ma szanse nie tylko na długie życie z chorobą ale być może w co wierzę, wspólnie z nimi uda się ją pokonać?
Dziadek Mateusza

Mateusz na Facebooku

Możesz pomóc?

  Categories:
view more articles

About Article Author