Ten niepowtarzalny klimat

Ten niepowtarzalny klimat
13 grudnia 04:49 2017 Print This Article

Mateuszek nadal czuje się dosyć dobrze. Jeszcze przed świętami dla większego spokoju planowaliśmy wizytę kontrolną u naszej pani doktor w Tczewie, chociaż nie chcemy go bez większego powodu narażać na kontakt z innymi chorymi z obawy przed zainfekowaniem. Z jednej strony dobrze byłoby go przebadać z drugiej jednak nie chcemy też przedobrzyć. Do świąt trochę czasu pozostało, więc zobaczymy?

Mój wnuczek, ja i pewnie większość z Was uwielbia zbliżające się święta. Ten niepowtarzalny klimat sprawia, że mimo wielu różnorakich problemów pojawia się bardziej uzasadniona czy też mniej nadzieja na lepszą przyszłość?  Choć osobiście na wiele już nie liczę to znowu jak pewnie większość z Was zależy mi na zdrowiu i szczęściu najbliższych, zwłaszcza w te magiczne grudniowe dni. Przed nami mam nadzieję czas prezentów, życzeń, spotkań rodzinnych, śpiewania kolęd dlatego maksymalnie wykorzystajmy te dni za nim rozpoczniemy kolejny rok z kolejną nadzieją na pokonanie nieuleczalnych dotąd chorób między innymi takich jak mukowiscydoza?
W naszym mieszkaniu dwie małe choinki już przystrojone. Czy znajdą się pod nimi prezenty, czy na nie zasłużyliśmy? Wkrótce się o tym pewnie przekonamy?
Pozdrawiamy serdecznie.

Mateuszek na Facebooku

Możesz pomóc?

  Categories:
view more articles

About Article Author