Ten niepowtarzalny klimat

by Marek | 13 grudnia 2017 04:49

Mateuszek nadal czuje się dosyć dobrze. Jeszcze przed świętami dla większego spokoju planowaliśmy wizytę kontrolną u naszej pani doktor w Tczewie, chociaż nie chcemy go bez większego powodu narażać na kontakt z innymi chorymi z obawy przed zainfekowaniem. Z jednej strony dobrze byłoby go przebadać z drugiej jednak nie chcemy też przedobrzyć. Do świąt trochę czasu pozostało, więc zobaczymy?

Mój wnuczek, ja i pewnie większość z Was uwielbia zbliżające się święta. Ten niepowtarzalny klimat sprawia, że mimo wielu różnorakich problemów pojawia się bardziej uzasadniona czy też mniej [1]nadzieja na lepszą przyszłość?  Choć osobiście na wiele już nie liczę to znowu jak pewnie większość z Was zależy mi na zdrowiu i szczęściu najbliższych, zwłaszcza w te magiczne grudniowe dni. Przed nami mam nadzieję czas prezentów, życzeń, spotkań rodzinnych, śpiewania kolęd dlatego maksymalnie wykorzystajmy te dni za nim rozpoczniemy kolejny rok z kolejną nadzieją na pokonanie nieuleczalnych dotąd chorób między innymi takich jak mukowiscydoza?
W naszym mieszkaniu dwie małe choinki już przystrojone. Czy znajdą się pod nimi prezenty, czy na nie zasłużyliśmy? Wkrótce się o tym pewnie przekonamy?
Pozdrawiamy serdecznie.

Mateuszek na Facebooku[2]

Możesz pomóc?[3]

Endnotes:
  1. [Image]: http://www.mati-szostak.pl/wp-content/uploads/2017/12/zyczenie-świ-2017-bc.jpg
  2. Mateuszek na Facebooku: https://www.facebook.com/matiszostak/
  3. Możesz pomóc?: http://www.mati-szostak.pl/chcesz-pomoc-2/

Source URL: http://www.mati-szostak.pl/2017/12/13/ten-niepowtarzalny-klimat/