Duże obłożenie oddziału dziecięcego

Duże obłożenie oddziału dziecięcego
18 stycznia 07:24 2018 Print This Article

Ze względu na bardzo duże obłożenie oddziału dziecięcego szpitala na Polanki w Gdańsku a tym samym wyjątkowo dużą możliwością zainfekowania cały czas w uzgodnieniu z lekarzami odsuwamy dzień wykonania badań Mateuszowi w ramach bilansu zdrowia chorego na mukowiscydozę.
Mati cały czas czuje się dosyć dobrze, choć mam wrażenie, że nieco więcej kaszle ale chyba nie jest źle? Jesteśmy też w stałym kontakcie z naszą doktor pulmonolog w Tczewie, która również zaleca, radzi abyśmy, jeżeli to tylko możliwe poczekali na lepsze warunki na oddziale szpitalnym, jeżeli w ogóle takie będą?

Wspomniana Pani doktor od nowego roku przyjmuje już tylko w gabinecie prywatnym i choć nie wyobrażamy sobie leczenia Mateusza w Tczewie przez innego lekarza (zresztą innego tak przygotowanego do leczenia mukowiscydozy nie ma i pewnie długo nie będzie) to wydatki związane z jego rehabilitacją zapewne wzrosną?

Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam, dziękuję za wsparcie Mateuszka w walce z chorobą, życzliwość i zrozumienie w stosunku do mojej osoby i działalności mającej na celu tylko i wyłącznie bezwarunkowe dążenie do uratowanie jego życia.

Dziadek.

Z Mateuszkiem na Facebooku

https://pomagam.pl/Mateuszowi
https://paypal.me/pools/c/80U7LQY7gt
http://www.mati-szostak.pl/o-mnie/1-podatku-2/#.WmA6jqjT5GM

  Categories:
view more articles

About Article Author