Bilans od początku

Bilans od początku
Styczeń 30 06:19 2018 Print This Article

W dalszym ciągu nie znamy daty badań w ramach bilansu zdrowia chorego na mukowiscydozę. Jeżeli warunki do ich przeprowadzenia w szpitalu byłyby w miarę bezpieczne i korzystne planowaliśmy je wykonać w czasie rozpoczynających się ferii zimowych.

W związku z tym, że wszystko się poprzesuwało a poprzednie wyniki badania usg brzucha były niekorzystne Mateuszek będzie musiał również wykonać je ponownie. Podobnie jest z badaniem moczu, choć w tym przypadku wynik był zadowalający. Reasumując cały bilans za rok 2017 wraz z wizytą kontrolną w poradni mukowiscydozy będzie praktycznie musiał być przeprowadzony od początku.

Sam Mateuszek nadal czuje się nieźle, ale czy to jego dobre samopoczucie przełoży się na równie dobre wyniki bilansu przekonamy się za jakiś czas?

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i dziękujemy za zainteresowanie losem mojego wnuczka i naszej wspólnej walki z nieuleczalną mukowiscydozą.

Dziadek M

Mateusz  na Facebooku

Możesz pomóc?

 

 

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.