Poranny kaszel częściowo słabnie po inhalacjach

Poranny kaszel częściowo słabnie po inhalacjach
23 lutego 06:05 2018 Print This Article
 Mam wrażenie, że infekcja, która z tak wysoką gorączką zaatakowała Mateusza jeszcze do końca nie minęła. Co prawda czuje się o wiele lepiej ale poranny kaszel, który częściowo słabnie po inhalacjach nadal mnie przeraża. Jaki udział ma w tym kaszlu mukowiscydoza a jaki teoretycznie przebyta infekcja?

Bilans zdrowia chorego na mukowiscydozę za rok 2017 cały czas przed Mateuszkiem. Córka po rozmowie z lekarzem podczas wizyty w poradni mukowiscydozy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zdecyduje, kiedy miałby być przeprowadzony. Uzgodnienia telefoniczne trwają.
Osobiście optowałabym za wykonaniem badań w miesiącach późno wiosennych a najlepiej letnich, kiedy przestanie szaleć grypa czy inne infekcje tak charakterystyczne dla obecnej pory roku.

Niektóre media podają, że najwięcej zachorowań na grypę jest właśnie w województwie pomorskim stąd też nasza obawa przed wizytą kontrolną w poradni mukowiscydozy ale prowadząca lekarz twierdzi, że możemy przyjechać? Dokładny termin wizyty zainteresowanym podam wtedy, kiedy będzie w stu procentach pewny i uzgodniony.

Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy decydują się na dalsze udostępnianie moich tak licznych apeli o pomoc Mateuszkowi i jego Mamusi w walce z tą „przeklętą chorobą”.
Dziękuję również tym wszystkim, którzy zechcieli ich wspomóc w zorganizowanych przeze mnie zbiórkach, z których zebrane kwoty mogłyby w znacznym stopniu pomóc nam w odpowiednio godnym prowadzeniu leczenia i rehabilitacji Mateuszka.
Choć pewnie nie potrafię w odpowiedni sposób za Waszą pomoc i wsparcie podziękować jednak proszę mi wierzyć jestem za nią nieprawdopodobnie wdzięczni i nigdy jej nie zapomnę.
 

Możesz pomóc?

  Categories:
view more articles

About Article Author