Poranny kaszel częściowo słabnie po inhalacjach

by Marek | 23 lutego 2018 06:05

 Mam wrażenie, że infekcja, która z tak wysoką gorączką zaatakowała Mateusza jeszcze do końca nie minęła. Co prawda czuje się o wiele lepiej ale poranny kaszel, który częściowo słabnie po inhalacjach nadal mnie przeraża. Jaki udział ma w tym kaszlu mukowiscydoza a jaki teoretycznie przebyta infekcja?

[1]Bilans zdrowia chorego na mukowiscydozę za rok 2017 cały czas przed Mateuszkiem. Córka po rozmowie z lekarzem podczas wizyty w poradni mukowiscydozy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zdecyduje, kiedy miałby być przeprowadzony. Uzgodnienia telefoniczne trwają.
Osobiście optowałabym za wykonaniem badań w miesiącach późno wiosennych a najlepiej letnich, kiedy przestanie szaleć grypa czy inne infekcje tak charakterystyczne dla obecnej pory roku.

Niektóre media podają, że najwięcej zachorowań na grypę jest właśnie w województwie pomorskim stąd też nasza obawa przed wizytą kontrolną w poradni mukowiscydozy ale prowadząca lekarz twierdzi, że możemy przyjechać? Dokładny termin wizyty zainteresowanym podam wtedy, kiedy będzie w stu procentach pewny i uzgodniony.

Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy decydują się na dalsze udostępnianie moich tak licznych apeli o pomoc Mateuszkowi i jego Mamusi w walce z tą „przeklętą chorobą”.
Dziękuję również tym wszystkim, którzy zechcieli ich wspomóc w zorganizowanych przeze mnie zbiórkach, z których zebrane kwoty mogłyby w znacznym stopniu pomóc nam w odpowiednio godnym prowadzeniu leczenia i rehabilitacji Mateuszka.
Choć pewnie nie potrafię w odpowiedni sposób za Waszą pomoc i wsparcie podziękować jednak proszę mi wierzyć jestem za nią nieprawdopodobnie wdzięczni i nigdy jej nie zapomnę.
 

Dziadek.

Mateuszek na Facebooku[2]

Możesz pomóc?[3]

Endnotes:
  1. [Image]: http://www.mati-szostak.pl/wp-content/uploads/2018/02/2018-z-maseczką-1-procentt-micky-32.jpg
  2. Mateuszek na Facebooku: https://www.facebook.com/matiszostak/
  3. Możesz pomóc?: http://www.mati-szostak.pl/chcesz-pomoc-2/

Source URL: http://www.mati-szostak.pl/2018/02/23/poranny-kaszel-czesciowo-slabnie-po-inhalacjach/