Poradnia mukowiscydozy – 15 maja godzina 13:00

Poradnia mukowiscydozy – 15 maja godzina 13:00
17 kwietnia 07:40 2018 Print This Article

Wizyta kontrolna w poradni mukowiscydozy zaplanowana jest na 15 maja o godzinie 13:00.

Mateuszek nadal czuje się nieźle mimo objawów typowych dla mukowiscydozy jak choćby kaszel, zwłaszcza poranny przed inhalacją po niej jest już nieco lepiej. Mati wydaje się być szczuplejszy niż zwykle, podkrążone, wyglądające na zmęczone jego oczy sprawiają, że martwię się o niego bardziej niż zazwyczaj. Gdyby był zdrowym, młodym chłopcem bez piętna mukowiscydozy cieszylibyśmy się, że dorasta i jak się potocznie mówi wyciąga się. Natomiast jego choroba sprawia, że nie wiemy ile w tych wszystkich charakterystycznych dla wieku objawów dojrzewania, dorastania a ile przeklętej mukowiscydozy. Na zamieszczonych poniżej zdjęciach z naszego niedzielnego, rodzinnego spaceru możecie spoglądając na jego twarz zobaczyć, co mam na myśli.

Mateuszek na Facebooku
Moi drodzy od jutra kończę moją kilkumiesięczną kampanię związaną z 1% podatku dla mojego wnuczka. Większość jest już pewnie nimi zmęczoną i znudzona ja zresztą też? W tym miejscu pragnę
tym wszystkim, którzy zdecydowali się pomóc Mateuszkowi i odprowadzili 1% swojego podatku właśnie na jego subkonto w fundacji przepięknie podziękować. Proszę mi wierzyć większość z Was ze zrozumiałych względów zapewne do końca nawet sobie nie zdaje sprawy jak ważna jest dla mojej córki, Mateuszka i dla nas wszystkich ta pomoc w przebiegu jego choroby w ciągu całego roku.

„Mukowiscydoza chorobą całej rodziny” to nie jest hasło reklamowe czy nieistotny slogan to niestety prawda. Oby nigdy żadna rodzina nie musiała się o tym przekonać na własnej skórze.

Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam

view more articles

About Article Author