Bilans zdrowia chorego na mukowiscydozę za rok 2017

Bilans zdrowia chorego na mukowiscydozę za rok 2017
14 czerwca 06:06 2018 Print This Article

Mój wnusio, tu odpukam czuje się cały czas nieźle. Dwa razy w tygodniu jak pewnie część z was wie solidnie i pod okiem fachowca trenuje. Mam nadzieję, że nie tylko wzmocni swoją ogólną sprawność i kondycję ale również poprawi lub utrzyma swoją wydolność płuc na dobrym, wysokim poziomie?

Część z was również wie, że bilans zdrowia chorego na mukowiscydozę za rok 2017 między innymi z powodu infekcji Mateuszka został przeniesiony na miesiące bardziej sprzyjające wizytom na oddziałach szpitalnych. Teraz córka będzie uzgadniać termin wykonania badań z ordynatorem oddziału dziecięcego w szpitalu na Polanki w Gdańsku. Oczywiście wchodzi w grę tylko i wyłącznie wykonanie bilansu bez konieczności niepotrzebnej w tym przypadku hospitalizacji. Zainteresowanych o terminie badań oczywiście poinformuję.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących samego Mateuszka, jego choroby oraz naszego wspólnego życia i walki z mukowiscydozą proszę o kontakt przez mój fan’page: https://www.facebook.com/marecki43 , oraz e-mail:  mareckimen@gmail.com wtedy będę miał pewność, że nie przeoczę żadnej wiadomości.

Bardzo dziękuję cudownym darczyńcom za ogromną, nieocenioną pomoc.

Dziękuję wszystkim za udostępnianie moich apeli o ewentualne wsparcie mojego wnuczka w tej nierównej walce z chorobą.

Kłaniam się nisko.

Marek, dziadek Mateusza


Możesz pomóc?

  Categories:
view more articles

About Article Author