Pytania bez odpowiedzi?

Pytania bez odpowiedzi?
10 sierpnia 06:23 2018 Print This Article

Pomimo upałów i prawie trzydziestostopniowej temperatury w naszym mieszkaniu Mateusz czuje się nieźle. Termin wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest w trakcie uzgadniania. Prawdopodobnie o dokładnej dacie wizyty zostaniemy poinformowani 13 sierpnia.

Od końca bilansu zdrowia osobiście czuję ogromny niepokój o dalszy stan zdrowia mojego wnusia 🙁 Mimo, że wątroba Mateuszka wydaje się obecnie największym problemem to kilka innych wyników również budzi mój i nie tylko mój niepokój?Niecałe półtora roku wystarczyło, aby wyniki rocznego bilansu zdrowia dziecka chorego o mukowiscydozę uległy tak radykalnej i na niekorzyść Mateuszka zmianie. Stosunkowo niedawno Mati skończył 12 lat, niezłych lat jak na chorego na mukowiscydozę. Co dalej, jak szybko to „przeklęte choróbstwo” będzie teraz wyniszczać jego organizm? Czy uda się jeszcze zatrzymać, spowolnić oddziaływanie choroby, czy w końcu sprostamy wyzwaniom, które przed nami? Tych i wiele, wiele podobnych pytań pozostaje bez odpowiedzi? 🙁

Dziękuję w imieniu mojego wnuczka, córki, swoim własnym za pomoc, wsparcie moich najbliższych w walce z chorobą. Pomoc ta w obecnej sytuacji zdrowotnej przed czekającymi Mateuszka wyzwaniami przybiera jak już gdzieś wspominałem całkiem inny wymiar? Jeszcze raz przepięknie dziękuję i będę nieprawdopodobnie wdzięczny za dalszą Waszą obecność, pomoc i wsparcie. Względnie „dobre lata z mukowiscydozą w rodzinie” już za nami?

Dziadek Mateuszka

Mateuszek na Facebooku


Możesz pomóc?

  Categories:
view more articles

About Article Author