Termin wizyty ustalony.

Termin wizyty ustalony.
29 stycznia 06:17 2019 Print This Article

Na 5 lutego zaplanowana jest kolejna wizyty kontrolna w poradni mukowiscydozy w Gdańsku.


Mateuszek czuje się nadal w miarę dobrze, chociaż już na drugi dzień po wizycie w Warszawie zaczął dosyć mocno kaszleć. Obawialiśmy się, że albo gdzieś w Centrum Zdrowia Dziecka, ewentualnie na trasie złapał jakąś infekcje ale po kilku dniach na szczęście wszystko wróciło, do jako takiej normy?

Czas wzmożonych infekcji i zachorowań na grypę dopiero przed nami ale mam nadzieję, że jak w poprzednich latach tak i teraz uda się Mateuszkowi przejść przez ten okres bez większych problemów?
Potem już tylko lato i wakacje 🙂 Oczywiście z tymi wakacjami to żart ale do zimowych ferii w naszym województwie pozostały już tylko niecałe dwa tygodnie. Oceny za pierwsze półrocze już wystawione także niedługo Mati będzie mógł trochę odpocząć, oby tylko w dobrych zdrowiu, czego i Wam wszystkim razem z Mateuszkiem serdecznie życzymy.
Dziękuję bardzo za każde miłe słowa skierowane do mojego wnusia, każde wsparcie w jakiejkolwiek formie.
Bardzo dziękuję i jeszcze bardziej proszę o udostępnianie moich apeli o pomoc mojej córce i Mateuszkowi w walce z mukowiscydozą  do końca kwietnia również apeli o przekazanie 1% podatku za ubiegły rok. Będę Wam niezmiernie wdzięczny.
Dziadek M.

Mateuszek na Facebooku

Możesz pomóc?

  Categories:
view more articles

About Article Author