Wielkanoc 2019

by Marek | 22 kwietnia 2019 06:42

Mój wnuczek na szczęście w dalszym ciągu czuje się dosyć dobrze.

Od dłuższego czasu początek mojego wpisu praktycznie się nie zmienia. Oczywiście to bardzo dobrze i bardzo się z tego cieszymy, choć wiemy wszyscy, na co Mati choruje a mukowiscydoza niestety nie odpuści 🙁

[1]Wizyta i kilkudniowy pobyt w Centrum Zdrowia Dziecka coraz bliżej. Wiem, że Mati bardzo nie chce tam jechać. Mam nadzieję, że sam pobyt nie potrwa dłużej niż trzy, cztery dni? Tyle czasu jak twierdzi Pani profesor wystarczy na wykonanie niezbędnych badań? Oczywiście głównym powodem jego pobytu w CZD jest zły stan jego wątroby.

Moi drodzy, Mateusz rośnie, dorasta w oczach a mnie jest coraz trudniej prowadzić jego stronę a w szczególności pisać o nim tak jak robiłem do od lat.
To już nie jest mały chłopczyk, który nie miał pojęcia, co piszę, nie interesowało go, dlaczego i w jaki sposób udostępniam informacje, zdjęcia o nim i jego chorobie.
Dlatego też moje wpisy i informacje o nim nie ukazują się tak często jakbym tego chciał. Tak szczerze to nie wiem sam, co robić, jak i czy dalej prowadzić jest stronę na Facebooku a jeżeli tak to, w jakiej formie.
Nie chciałbym by z mojej winy Mati stracił tych cudownych darczyńców wspierających go od lat.
Nie wiem czy Mateusz będzie kiedyś chciał sam prowadzić i udostępniać informację o sobie, chorobie, na którą cierpi, pisać i prowadzić swój profil.
Znając go trochę, to nie sądzę. Dlatego tym bardziej coraz trudniej mi pisać i prowadzić jego stronę. Mam nadzieję, że zrozumieć moje rozterki, wątpliwość z tym związane.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Dziadek M

Endnotes:
  1. [Image]: http://www.mati-szostak.pl/wp-content/uploads/2019/04/Mati-z-maseczką-1-2019a.jpg

Source URL: http://www.mati-szostak.pl/2019/04/22/wielkanoc-2019/