Powoli przygotowujemy się do wizyty

Powoli przygotowujemy się do wizyty
15 maja 07:28 2019 Print This Article

Powoli przygotowujemy się do wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Jak pamiętacie Mateusz ma tam w ciągu kilku dni przejść wiele ważnych, specjalistycznych badań związanych przede wszystkim z niedobrymi wynikami wątroby. Na oddziale według wcześniejszych ustaleń ma pozostać 3-4 dni.
Bardzo, bardzo liczymy na dobre wyniki badań, które dadzą nadzieję na zniwelowanie problemów z wątrobą. Przecież to tylko jeden z elementów walki z tą potworną chorobą, jaką jest mukowiscydoza.

Mateusz nadal czuje się nieźle. Jak naprawdę dobrze jest z jego ogólnym stanem zdrowia dowiemy się właśnie po przeprowadzonych w CZD badaniach?
Za tydzień mój wnuczek ma urodzimy, skończy 13 lat. Co dalej w kontekście jego walki z chorobą? Czy uda nam się doczekać znaczącego przełomu w walce z mukowiscydozą? Co prawda nie wyobrażam sobie by było inaczej ale czas ucieka.
Serdecznie wszystkich w imieniu Mateuszka pozdrawiam i dziękuję za udostępnianie moich apeli o wsparcie i pomoc w walce z mukowiscydozą.

Dziadek M.

Mateusz na Facebooku

Możesz pomóc?

  Categories:
view more articles

About Article Author

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Other data you enter will not be shared with any third party.
All * fields are required.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.