back to homepage

Rozpoczął się rok szkolny ale…

Rozpoczął się rok szkolny ale…

Rozpoczął się rok szkolny a z nim oczywiście zajęcia. Mateusz jest w IV klasie i zamiast jednej Pani będzie ich więcej. Jeszcze dokładnie nie wiemy ile, bo do dnia wczorajszego poznaliśmy dwie, ale przedmiotów w czwartej klasie jest o wiele więcej.

2016-cyrk-001 Już w piątek odpytywanie z matematyki na ocenę, ale jeszcze dzisiaj Mateo pierwszy raz w życiu zobaczy „cyrk od środka”.

Choć na naszym bulwarze przez te wszystkie lata namiotów cyrkowych nie brakowało to nigdy jeszcze nie wyglądało to tak profesjonalnie jak w tym roku, stąd nasze, Mateusza zainteresowanie i jego prośba o to by zobaczyć przygotowany program. Początkowo oczywiście zamierzaliśmy pójść całą naszą czwórką, ale kiedy zobaczyliśmy, jakie są ceny biletów, dwie najstarsze osoby z naszej grupy musiały niestety zrezygnować. Wydać prawie 300 zł by zobaczyć dwugodzinny program w naszym przypadku nie wchodziło w grę.Mam nadzieję, że Mateusz będzie zadowolony, bo jemu jak najbardziej należy się tego typu rozrywka, których w te minione już wakacje było niestety niewiele.

Jak wiecie z zasady unikamy takich skupisk ludzi, ale pogoda jest jeszcze cudowna, kaszlących z powodu przeziębienia jeszcze nie widać i nie słychać także wydaje się, że powinno być wszystko w porządku?

Dziękuję Wam kochani za wszystko i jeszcze wakacyjnie serdecznie pozdrawiam.

Marek, dziadek Mateusza


[ hana-code-insert ] ''test’' is not found